STMicroelectronics STM32L071CZ Series ARM Microcontrollers - MCU
Results: 8
STMicroelectronics ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power Arm Cortex-M0+ MCU 192 Kbytes of Flash , 32 MHz CPu 18,907In Stock
Min.: 1
Mult.: 1
STM32L071CZ SMD/SMT ARM Cortex M0+ 192 kB 32 bit 12 bit 32 MHz 40 I/O 20 kB 1.8 V 3.6 V - 40 C + 85 C Reel, Cut Tape, MouseReel
STMicroelectronics ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power Arm Cortex-M0+ MCU 192 Kbytes of Flash , 32 MHz CPu 2,563In Stock
Min.: 1
Mult.: 1
STM32L071CZ SMD/SMT UFQFPN-48 ARM Cortex M0+ 192 kB 32 bit 12 bit 32 MHz 40 I/O 20 kB 1.65 V 3.6 V - 40 C + 85 C Tray
STMicroelectronics ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power Arm Cortex-M0+ MCU 192 Kbytes of Flash , 32 MHz CPu 484In Stock
STM32L071CZ SMD/SMT LQFP-48 ARM Cortex M0+ 192 kB 32 bit 12 bit 32 MHz 40 I/O 20 kB 1.8 V 3.6 V - 40 C + 125 C Tray
STMicroelectronics ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power Arm Cortex-M0+ MCU 192 Kbytes of Flash , 32 MHz CPu 960In Stock
STM32L071CZ SMD/SMT ARM Cortex M0+ 192 kB 32 bit 12 bit 32 MHz 40 I/O 20 kB 1.8 V 3.6 V - 40 C + 85 C Tray
STMicroelectronics ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power Arm Cortex-M0+ MCU 192 Kbytes of Flash , 32 MHz CPu 3,279In Stock
STMicroelectronics ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power Arm Cortex-M0+ MCU 192 Kbytes of Flash , 32 MHz CPu Non-Stocked Lead-Time 20 Weeks
Min.: 2,400
Mult.: 2,400
STM32L071CZ SMD/SMT LQFP-48 ARM Cortex M0+ 192 kB 32 bit 12 bit 32 MHz 40 I/O 20 kB 1.8 V 3.6 V - 40 C + 125 C Reel
STM32L071CZ SMD/SMT ARM Cortex M0+ 192 kB 32 bit 12 bit 32 MHz 40 I/O 20 kB 1.8 V 3.6 V - 40 C + 105 C Tray
Min.: 2,500
Mult.: 2,500
STM32L071CZ SMD/SMT UFQFPN-48 ARM Cortex M0 192 kB 32 bit 12 bit 32 MHz 84 I/O 20 kB 1.65 V 3.6 V - 40 C + 85 C Reel