H412R1BYA
TE Connectivity / Holsworthy
279-H412R1BYA
H412R1BYA
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole H4 12R1 0.1% 15PPM
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
13 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TE Connectivity
Product Category: Metal Film Resistors - Through Hole
H4
12.1 Ohms
500 mW (1/2 W)
0.1 %
15 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
3.7 mm
10 mm