CD73NP-330MC
Sumida
851-CD73NP-330MC
CD73NP-330MC
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 33uH 0.85A 20% 2.52MHz SMD PWR IND
ECAD Model:
In Stock: 1,000
Stock:
1,000 Can Dispatch Immediately
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Pricing (SGD)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Sumida
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
Power Inductor
Unshielded
33 uH
20 %
850 mA
170 mOhms
- 40 C
+ 100 C
Standard
5.8 mm
5.2 mm
4.85 mm