EVLHVLED815W10F
STMicroelectronics
511-EVLHVLED815W10F
EVLHVLED815W10F
Mfr.:
Description:
LED Lighting Development Tools HVLED815 based evaluation board: 10 W wide range high power factor isolated LED
In Stock: 9
Stock:
9 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
45 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Quantities greater than 9 will be subject to minimum order requirements.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
STMicroelectronics
Product Category: LED Lighting Development Tools
RoHS:
Evaluation Boards
HVLED815PF Devices
HVLED815PF
88 VAC to 265 VAC
EVLHVLED815W10F
Bulk
Brand: STMicroelectronics
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: IT
Output Current: 455 mA