RNCF2010BTC412R
SEI Stackpole
708-RNCF2010BTC412R
RNCF2010BTC412R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD RES PREC, 412 ohm, 2010, 0.1%, 50 ppm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
17 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 4000   Multiples: 4000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Pricing (SGD)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
RNCF
412 Ohms
0.1 %
50 PPM / C
2010
5 mm (0.197 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.55 mm (0.022 in)