RMCF0603FT412R
SEI Stackpole
708-RMCF0603FT412R
RMCF0603FT412R
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RES, 0603, 412 ohm, 1%, 0.1W
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
18 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Products
RMCF
412 Ohms
100 mW (1/10 W)
1 %
+ 155 C
75 V
0603
1.6 mm (0.063 in)
0.8 mm (0.031 in)
0.45 mm (0.018 in)