SM-RVT70UQLNWC04
Riverdi
166-RVT70UQLNWC04
SM-RVT70UQLNWC04
Mfr.:
Description:
TFT Displays & Accessories 7.0", LVDS, uxtouch, WTH CG, 0.5mm DST
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 10   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Riverdi
Product Category: TFT Displays & Accessories
RoHS:
TFT LCD Displays
Transmissive
7 in
800 x 480
LVDS
Capacitive Touch Panel
LED
450 cd/m2
155.08 mm x 87.42 mm
179.96 mm x 119 mm x 12.07 mm
3.3 V