BZX84C3V3-T1
Rectron
583-BZX84C3V3-T1
BZX84C3V3-T1
Mfr.:
Description:
Zener Diodes 3.3V
ECAD Model:
In Stock: 13,224
Stock:
13,224 Can Dispatch Immediately
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Pricing (SGD)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Rectron
Product Category: Zener Diodes
RoHS:
REACH - SVHC:
3.3 V
SMD/SMT
SOT-23
500 mW
5 %
5 uA
95 Ohms
- 65 C
+ 150 C
Single
5 mA
Reel
Cut Tape
MouseReel
BZX84C
Brand: Rectron
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Height: 1 mm
Ir - Reverse Current: 5 uA
Length: 2.9 mm
Product Type: Zener Diodes
Factory Pack Quantity: 3000
Subcategory: Diodes & Rectifiers
Width: 1.3 mm