SDR10EZPD2870
ROHM Semiconductor
755-SDR10EZPD2870
SDR10EZPD2870
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD Anti-Surge Chip Resistor, 2012mm 400V 0.66W +/-0.5% 287 Ohm