PIC32MX220F032D-50I/ML
Microchip Technology
579-32MX220032D50IML
PIC32MX220F032D-50I/ML
Mfr.:
Description:
32-bit Microcontrollers - MCU 32-bit family 32 KB 8 KB RAM, 50MHz
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
6 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 225   Multiples: 45
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Microchip
Product Category: 32-bit Microcontrollers - MCU
RoHS:
PIC32MX2xx
SMD/SMT
QFN-44
MIPS32 M4K
32 kB
8 kB
32 bit
10 bit
50 MHz
33 I/O
2.3 V
3.6 V