MSMLG64CA
Microchip Technology
494-MSMLG64CA
MSMLG64CA
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 64V 5% 3000W bi
Factory Lead Time:
37 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 400   Multiples: 1
RoHS: N
Bidirectional
1 Channel
64 V
SMD/SMT
103 V
71.1 V
SMCG (DO-215AB)
29.2 A
3 kW
- 65 C
+ 150 C
Bulk
Country of Origin: Not Available
Operating Supply Voltage: 64 V
Pd - Power Dissipation: 1.61 W