SMAJ200A-HF
Comchip Technology
750-SMAJ200A-HF
SMAJ200A-HF
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes DIODE TVS 200V 400W SMA UNI-DIR
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Pricing (SGD)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Comchip Technology
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
200 V
SMD/SMT
324 V
247 V
SMA (DO-214AC)
400 W